Dziękujemy! Udało się zebrać potrzebną sumę!


To dzięki wam Postój stoi!

Na koniec zbiórki wsparł nas też międzynarodowy antyfaszystowski fundusz obronny! Solidarność nie zna granic!

Jeszcze trochę prac przy zabezpieczeniach i remontach nas czeka, ale już widać ich koniec i niedługo opublikujemy sprawozdanie z tego na co wydaliśmy środki i ogłosimy plany na przyszłość. A tymczasem zapraszamy na Kuchnię Społeczną! Wspólny, wegański posiłek odbędzie się 26 lutego, w niedzielę, w Zamencie na ulicy Księcia Witolda 78 (drzwi z czarną kratą), od godziny 15:00.

Założeniem Kuchni Społecznej jest społeczna integracja, wspólne stworzenie i zjedzenie przyniesionego posiłku. Jeżeli nie przyniesie się takiego jedzonka, należy wnieść opłatę w wysokości przynajmniej 20 PLN by uczestniczyć.

https://fb.me/e/4bkOSvPGI

Tego miesiąca, organizatorki Kuchnii Społecznej wybrały by benefitowo wesprzeć Postój, bo choć udało zebrać się minimum, potrzebne do dalszego działania po faszystowskich atakach to środki na rozwój miejsca są wciąż potrzebne. Tak jak dodatkowe ręce do wspólnej pracy czy też rzeczy które zawsze się przydadzą. Listę rzeczy jakie są przez nas poszukiwane można znaleźć na:

https://ocsk-postoj.wspolneoparcie.org/podsumowanie-miesiaca-i-lista-potrzebnych-rzeczy/#rzeczy

*Tekst z grafiki po polsku: „Nigdy antyspołecznie, zawsze antyfaszystowsko” odnosi się do sprzeciwu wobec zachowań antyspołecznych takich jak pobicia bezbronnych osób i faszystowska przemoc polityczna. Taka antyspołeczność nie ma nic wspólnego z aspołecznością czy zaburzeniami/problemami psychicznymi.

Skip to content