Przestrzeń bezpieczna i wolna od alkoholu oraz środków odurzających.

Kontakt: ocsk-postoj@riseup.net


Joga przeciwko traumie #2


16.09.2023 30.09.2023, godzina 12:00

Bardzo zapraszamy na drugie z kilku spotkań cyklu „Joga przeciwko Traumie”. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu. Około godzinne spotkanie Jogi skupionej na pomocy przy doświadczeniu traumy czy przewlekłego stresu.

Prowadzone przez psychoterapeutkę korzystającą z nurtów terapeutycznych łączących pracę z emocjami z pracą z ciałem. Osoba prowadząca jest pod superwizją w polskim instytucie psychoterapii posiada także inne wykształcenie i doświadczenie pracy z ludźmi. W tym roku ukończyła kurs ” Zastosowanie teorii poliwagalnej w jodze”, organizowanym przez Instytut Poliwagalny. Naukową podstawą metody jest teoria poliwagalna, natomiast jej pionierem – Bessel van der Kolk, który wykazał m.in., że ćwiczenia jogi znacznie redukują symptomy stresu, wpływają na zmiany anatomiczne i funkcjonalne mózgu, stymulują nerw błędny czy też znacznie poprawiają funkcje poznawcze.

Dostępne jest 5 miejsc, zapisy: ocsk-postoj@riseup.net
Prosimy o zabranie własnej maty oraz wygodnego ubioru.
Prowadząca prowadzi ten cykl Pro bono, chcąc pomóc osobom doświadczającym traum oraz wesprzeć OCSK Postój, dlatego warsztat odbywa się za wolną cenę w ekonomii daru.

Oddolne centrum społeczno kulturalne Postój.
Wrocław Ul. Metalowców 59b https://www.openstreetmap.org/node/7261329759
Przestrzeń bezpieczna i wolna od alkoholu i środków odurzających.

Skip to content